Mert Nuhuz

Mert Nuhuz — 2015 yılından beri yazılım geliştiriyorum.

Şu an yazılım geliştiricisi olarak, şirketlerin hedeflerini eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getirmek için Motivacraft bünyesinde çalışıyorum.

Motivacraft bünyesinde çalıştığım süreçte de Softtech A.Ş. , L'Oréal Türkiye Kozmetik Tic. ve San. A.Ş., Gensenta İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Decathlon - Turksport Spor Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti., Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta vb. firmaların oyunlaştırma isteklerini karşılamak için yazılım kısmının yönetim süreçlerini üstlendim, üstlenmeye devam ediyorum.

İlk geliştirdiğim projem Masa Software bünyesinde yaz stajında yaptığım C# tabanlı botlardı. Veri toplama amaçlı yazdığım botlar kategori bazlı ürün listelerini topluyordu. Daha sonraki yaz stajımda ve ardından da yarı zamanlı olarak Done Genetik ve Biyoinformatik bünyesinde ASP.NET ile geliştirilmiş Web Uygulamasına destek ve geliştirmeler üzerinde çalıştım. Üniversitede de proje stajyeri olarak Koç Finans A.Ş. de bir yıl boyunca teknik analizler ve “Kredi Kartlarının Skorlanması” projesi üzerine çalıştım.